sobota, 26 stycznia 2013

INFO

Witam serdecznie w sobotni poranek i przypominam wszystkim tym, którzy chcieli wziąć udział w konkursie Oddam Szwecję, że tylko do końca dzisiejszego dnia można jeszcze nadsyłać swoje odpowiedzi. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! Zapraszam do zabawy! TUTAJ

DP-blog od 1,5 roku, czyli od początku swojego istnienia posiada niezmiennie tą samą winietę. Najwyższy czas na zmiany! Planuję kosmetyczny lifting blogowego layoutu. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
 

W konkursie na Blog Roku 2012 mamy do tej pory już dwie kulki, czyli od 6 do 50 głosów. To jeszcze nie koniec! Głosowanie potrwa do 31-go stycznia. Prosimy o więcej! Jak myślicie damy radę? :) Pamiętajcie, że z jednego numeru można wysłać tylko JEDNEGO sms'a. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali do tej pory! 
Jeśli lubisz bloga DOBRYCH PROJEKTÓW i chciałbyś pomóc w zabawie to zagłosuj na niego wysyłając SMS o treści C00480 Na numer 7122
(0 - zero)

TUTAJ

Jeśli masz ochotę na zakupy w naszym sklepie DOBRYCH PROJEKTÓW zrób to teraz, bo tylko do jutra trwa zimowa wyprzedaż. W poniedziałek powracają dawne ceny! Serdecznie zapraszam!

TUTAJ
 
I na koniec dodam, że najprawdopodobniej konkurs na projekt butelki Heineken zostanie przedłużony. Szczegóły podam wkrótce.

Miłego dnia!

3 komentarze:

 1. Katarzyno, Kasiu, Kasieńko
  Zagłosowałam na DP-blog. Z ogromną przyjemnością od kilku miesięcy tutaj goszczę, podziwiam i nie ukrywam uczę się. Z całego serca życzę wygranej.
  Sobota mija w towarzystwie mopa i ścierki, ale wieczorkiem wybiorę się na mały spacer i spotkam się z siostrami. Bardzo się z tego cieszę.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie.
  Basia S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basieńko, bardzo dziękuję. Cieszę się z naszej znajomości. Uwielbiam czytać komentarze od Ciebie. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od kupna w zeszłym roku artprintów motyli... :)

   Ja wczoraj też miałam bardzo miły wieczór, który spędziliśmy w towarzystwie naszych przyjaciół.

   Basiu, życzę udanej niedzieli!

   Usuń
 2. Katarzyno, Kasiu, Kasieńko
  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cała przyjemność po mojej stronie. Zaliczyłam przedpołudniowy spacer. Ale było mroźno!
  Miłego odpoczynku.
  Basia S.

  OdpowiedzUsuń