środa, 5 września 2018

APARTAMENT AURA NA WYSPIE SPICHRZÓW

Muszę przyznać, że kompleks apartamentów Aura na gdańskiej Wyspie Spichrzów chyba nas lubi. W 2015 roku zrealizowaliśmy tu 90-cio metrową kawalerkę, której wnętrze możecie zobaczyć TUTAJ, obecnie pracujemy nad aranżacją mieszkania w stylu francuskim, a niedawno zakończyliśmy prace nad realizacją pięknego apartamentu, którego łazienkę z przyjemnością dzisiaj przedstawiam.


Naszym zamierzeniem było stworzenie apartamentu pod wynajem, który łączyłby styl i wyrafinowanie luksusowego hotelu z przytulnym klubowym wykończeniem. Wnętrze miało być klasyczne, takie, które obroni się po latach. Może służyć jednocześnie jako mieszkanie prywatne i miejsce spotkań biznesowych. Zależało nam też, aby posiadało konotacje z miejscem, w którym się znajduje, dlatego kolorystyka ścian i podłogi w łazience przywodzi na myśl nasz nadbałtycki bursztyn.


Olbrzymie lustro nad blatem i dwa jego boczne skrzydła sprawiają, że łazienka wydaje się przestronniejsza. Dodatkowo możemy zobaczyć swoje odbicie jednocześnie z trzech stron. Szeroki blat z białego konglomeratu po obu stronach umywalki stanowi wygodne miejsce na akcesoria łazienkowe. 

Uwielbiamy dopracowywać projektowane przez nas wnętrza nawet w najmniejszym szczególe. Tu nie ma miejsca na przypadek, dlatego łazienkę wyposażyliśmy w piękne drobiazgi, które umilą chwile spędzone w tym pomieszczeniu. Przedmioty takie jak koralowiec, hortensje i zapachowa świeca wyeksponowane na marmurowej tacy pozwolą zrelaksować się niczym w prawdziwym spa.

Duża kabina prysznicowa (85x184 cm) oddzielona jest od reszty pomieszczenia przeszkleniem i różnicą poziomu posadzki.
Zdjęcia: Katarzyna Sobańska-Jóźwiak

Powierzchnia apartamentu: 44 m2
Lokalizacja: Aura, ul. Chmielna. Gdańsk.
Autor: DOBRE PROJEKTY.COM, mgr inż. architekt Katarzyna Sobańska-Jóźwiak wraz z zespołem.

Więcej naszych projektów i ich realizacji znajdziecie na stronie pracowni DOBRE PROJEKTY. Serdecznie zapraszam!


Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka miesięcy temu to wnętrze wyglądało tak jak na zdjęciu powyżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz