piątek, 18 stycznia 2013

KONKURS - STWÓRZ BUTELKĘ PRZYSZŁOŚCI HEINEKENA

W imieniu marki Heineken chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich czytelników bloga DOBRYCH PROJEKTÓW do wzięcia udziału w drugiej edycji akcji Remix our Future. Do konkursu może przystąpić każdy z Was, kto ukończył 18 lat, niezależnie czy jest profesjonalnym designerem, czy twórczym miłośnikiem produktów Heineken. Nie zwlekaj, tylko skorzystaj z szansy wykreowania butelki przyszłości dla jednej z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie. Warto!


Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie:

I ETAP (18.01 - 25.01.2013) 
Wejdź na stronę: www.yourfuturebottle.com. Zainspiruj się przeglądając znajdującą się tam galerię obrazów i grafik nawiązujących do historii Heinekena. Dodaj do notatnika (scrapbook) te, które najbardziej Ci się podobają, a następnie ściągnij je na swój komputer. Możesz modyfikować je według indywidualnych potrzeb posługując się dowolnymi programami graficznymi. W projektowaniu masz pełną dowolność!

Z aplikacji ściągnij również wzorzec butelki, na który należy nanieść zmodyfikowaną przez Ciebie grafikę.

Załaduj swój projekt do aplikacji na Facebooku. Automatycznie przejdzie on z dwóch wymiarów w trzeci.
Możesz jeszcze sprawdzić, czy uzyskałeś zamierzony efekt i czy projekt Cię zadowala oglądając butelkę z każdej strony (wymagane oprogramowanie WEBGL). 
Wizualizacja Twojego projektu zostanie automatycznie przesłana do Ciebie emailem. Następnie ten email wyślij na mój adres: listy@dobreprojekty.com 
Wszyscy czytelnicy, którzy wezmą udział w konkursie, mają szansę dostać się do finałowej trzydziestki i wyjechać do Mediolanu na Design Week, podczas którego, światowe grono jurorów wyłoni jednego zwycięzcę.

II ETAP (29.01 - 03.02.2013)
Spośród wszystkich nadesłanych na mój adres mailowy wybiorę trzy najlepsze projekty, które umieszczę na funpage'u DOBRE PROJEKTY-SKLEP. Teraz wszystko w rękach facebookowiczów. Praca, która uzyska najwięcej lajków - wygrywa.

III ETAP (04.02 – 06.02.2013)
Ogłoszę wyniki głosowania w oparciu o facebook. Zwycięzca wygrywa designerskie prezenty od marki Heineken.

IV ETAP (07.02.2013)
Poinformowanie o rozstrzygnięciu konkursu


SKŁAD JURY:

Już w grudniu 2013 roku zwycięski projekt zostanie wykorzystany przy specjalnej edycji limitowanej butelki Heinekena na lata 2013/2014. Joshua Davis - jeden z członków jury, na podstawie najlepszej grafiki, zaprojektuje opakowanie unikalnego zestawu podarunkowego, w którym swoje miejsce znajdzie zwycięska butelka.

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia!

1 komentarz:

  1. Na pewno dużo osób weźmie w nim udział, wystarczy w sumie być kreatywnym, a taka nagroda to na prawde coś. W jury same znane osoby, chyba wcześniej żadna marka w tej branży nie zorganizowała takiego konkursu. Ja dowiedziałam się o tym konkursie z ulotki, którą znalazłam w klubie. Fajnie, że coś takiego jest, bo można pokazać się i swoje umiejętności. Ja spróbuję też :)

    OdpowiedzUsuń