poniedziałek, 7 lipca 2014

REALIZACJA APARTAMENTU W GDAŃSKU ZAKOŃCZONA

Sesja zdjęciowa apartamentu w Gdańsku już za nami. Chcielibyście poznać efekty naszej pracy? Dzisiaj zaglądamy do łazienki. Reszta w kolejnym wpisie. Serdecznie zapraszam!


Łazienka, jak i cały apartament, utrzymana jest w neutralnych odcieniach beżu i ciemnego drewna. Naszym zamierzeniem było stworzenie miejsca, w którym będzie panowała relaksująca atmosfera pozwalająca odpocząć i wyciszyć się.


Całe wnętrze oparliśmy głównie na dwóch kolorach: beżu i brązie. Beż, co prawda ustąpił ostatnio miejsca szarości, ale nadal to kolor, który wybieramy w ciemno, bo odnajduje się w każdym wnętrzu. Natomiast brąz lada moment stanie się wiodącym kolorystycznym trendem w aranżacji wnętrz. Obserwuję branżę samochodową, w której PPG kilka lat wcześniej przyszykowało lakiery do aut w kolorze brązowym. Sporo ich pojawia się obecnie na ulicach. Kolor brązowy na całym świecie kojarzy się z luksusem, przypomina o smaku czekolady i filiżance dobrej kawy.

W tym wnętrzu dominującym elementem dekoracyjnym jest wydruk wielkoformatowy z wizerunkiem rozgwiazdy. Olbrzymia szklana tafla nawiązuje do fascynującego nas od dawna tematu podwodnych głębin.

Wspomnienie z czasu remontu.


Zdjęcia tej i innych naszych aranżacji znajdziecie na stronie pracowni DOBRE PROJEKTY.

3 komentarze: