poniedziałek, 27 stycznia 2014

PROJEKTUJĄC POKÓJ DLA CHŁOPCA

W wymarzonych pokojach nastolatków powinno znaleźć się wiele ciekawych rozwiązań, które uczynią to miejsce atrakcyjnym. Przed rozpoczęciem projektowania przeprowadzamy tak zwany "wywiad". Pytamy młodą osobę, dla której aranżujemy wnętrze o zainteresowania, ulubione kolory, przyzwyczajenia, a nawet to jakiej muzyki słucha. 
Zazwyczaj chłopcy deklarują, że ich pokoje mogłyby być utrzymane w szarościach, czerniach i bielach. Nie są im potrzebne lustra i zbyt duża ilość poduszek. Za to mile widziane będą wszelkie pojemniki do przechowywania, podwieszane siedzisko lub worek treningowy.

http://www.dobreprojekty-sklep.com/

1 - plakat "The moon", 2 - artprint "Żuk", DOBRE PROJEKTY-SKLEP; 3 - koszulka w puszce (Już wkrótce te koszulki znowu pojawią się na półkach naszego internetowego sklepiku); 4 - puszka, Mio; 5 - "Ja, Ibra" historia szwedzkiego piłkarza, Wydawnictwo Sine Qua Non (Widzieliście już może film reklamujący Volvo z udziałem Zlatana i jego rodziny? (klik) Niezła robota agencji Forsman & Bodenfors!); 6 - poduszka z dżinsu, na przykład ta z Bloomingville; 7 - Ford Mustang, Smyk.

http://www.dobreprojekty-sklep.com/

Have a great start to the week!

6 komentarzy:

 1. Witaj Kasiu:) U mojego stoi jeszcze gitara elektryczna, wzmacniacz oraz rower treningowy.. I mnóstwo książek.. A ściany.. Wszystkie oklejone plakatami, zdjęciami i "pamiątkami z wycieczek". Jeden chaos:) Super pudełka pokazujesz.. I ten taboret przy łóżko.. Pozdrowienia serdeczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pudełka są mega ważne w pokojach dziecięcych/młodzieżowych. Pozwalają zapanować nad drobiazgami i w szybki sposób wprowadzić porządek. Uwielbiam te dwie puszki ze zdjęcia :)
   ps. Gitara elektryczna i wzmacniacz? Jestem jak najbardziej za! :)

   Uściski!

   Usuń
 2. oj to jeszcze mam chwilkę czasu choć chyba nie zbyt dużo :))) Póki co moje panienki jeszcze w pastelkach , ale co będzie za rok lub dwa ??? Pozdrowionka Kasiu ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, zmiana przychodzi niespodziewanie i zawsze zbyt szybko ;) Spróbuj wtedy zaproponować inny kolor niż czarny. No way! ;)
   Uściski!

   Usuń
 3. przepiękne plakaty-poligrafia niesamowita :)
  Wszystko z różnej bajki, jednak w połączeniu wygląda jako spójna opowieść :D

  OdpowiedzUsuń