niedziela, 24 listopada 2013

GARDEROBA DLA NIEJ

Garderoba też może mieć swój styl. Jak przechowywać stylowo? Czy jest to możliwe?  
Oczywiście, że tak! Białe półki, złote oprawy oświetleniowe, najmodniejsze wieszaki, czyli te z drutu lub drewna lakierowanego na czarno, a do tego dekoracje w postaci czarno-białych posterów i voilà!
Garderoba przy sypialni to marzenie wielu. Jednak z tego luksusu wcale nie muszą rezygnować osoby mieszkające w blokach. Jesteśmy w stanie wydzielić funkcjonalną garderobę nie tylko w domach, ale również w mieszkaniach i to nawet tych 70-cio metrowych.

Co przechowuje w garderobie zorganizowana pani domu? 

Archiwalne czasopisma, biżuterię, kolekcję torebek i butów oraz... narty i hantle do ćwiczeń. Projekt garderoby jest zawsze bardzo indywidualny, dostosowany do potrzeb jej użytkowników. Jeśli nasza klientka ma słabość do kupowania butów i torebek, to bierzemy to pod uwagę i planujemy miejsce na ich przechowywanie. Przy aranżacji uwzględniamy też ilość ubrań, akcesoriów i to czy po sezonie zamieniane będą na nowe, czy zostaną i dojdą jeszcze te dokupione.

Koszulka z napisem Never give up jest dostępna TU.

http://www.dobreprojekty-sklep.com/grafiki-napisy/101-this-is-my-year1.html
Grafikę z napisem This is my year znajdziecie TU

Miłego dnia!

1 komentarz:

  1. Mamy garderobe i pokoj goscinny w jednym;)) Ale nie moge zostawic takiego artystycznego nieladu jak buty na podlodze, bo psy by mi pozarly...
    I szukam wlasnie bardzo duzego lustra do tej gerderoby:))

    Usciski i milego wieczoru jeszcze:**

    OdpowiedzUsuń