poniedziałek, 25 stycznia 2021

ZZA KULIS NASZEGO NAJNOWSZEGO FILMU O STOŁACH I JADALNIACH

Nagranie o stołach możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube https://youtu.be/oFs7yjAuUtI

Architekt Katarzyna Sobańska-Jóźwiak

Jaki stół wybrać do jadalni? Oczywiście okrągły! Uważam, że posiada niezwykłą aurę i już przez sam swój kształt stworzy przytulną atmosferę we wnętrzu.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię, gdy okrągłe stoły posiadają funkcję rozkładania. Widoczne połączenie na blacie zakłóca jednolitą jego taflę. Z drugiej strony ta opcja umożliwia uzyskanie większej ilości miejsca dla rodziny i przyjaciół. Stół po rozłożeniu przybiera owalny kształt i pomieści tyle samo osób, co jego prostokątny odpowiednik.


Zwróćcie uwagę na ten stół. Nie mogliśmy znaleźć idealnego, więc zaprojektowaliśmy go sami. Posiada stabilną podstawę w kolorze białym, dzięki czemu wygląda lekko i nowocześnie. Wykończony został dębowym fornirem. Krzesła pochodzą z duńskiej sieci BoConcept. Proste drewniane nogi idealnie współgrają kolorystycznie z pozostałymi meblami w apartamencie.


Chociaż dekoracja ścienna jest istotnym elementem wystroju wielu jadalni to nie musi ograniczać się jedynie do obrazów, plakatów, czy grafik ujętych w ramy. Istnieje mnóstwo innych przedmiotów, które warto wyeksponować na ścianie. Weźmy na przykład kolekcję kamionkowych misek, których chmurę tutaj umieściliśmy.
Moda na wieszanie naczyń na ścianie ma swoje korzenie w historii. Miłośnicy porcelanowych dzieł sztuki od dawna zawieszają je na ścianie, zarówno jako formę dekoracji, jak i czasami sprytną opcję przechowywania.

Więcej naszych projektów i realizacji znajdziecie na stronie www.dobreprojekty.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz