piątek, 4 grudnia 2020

HOME OFFICE - BIURO W DOMU - nowy odcinek na YouTube

Moi Drodzy, opublikowaliśmy nowy odcinek na YouTube. Link TUTAJ 
Serdecznie zapraszam! Będzie mi bardzo miło jeśli zasubskrybujecie nasz kanał.

Poniższe zdjęcia obejrzyj po seansie filmu, bo mogą być spoilerem. 

W odcinku ponownie zaglądamy do 107-metrowego apartamentu w Brabanku. Dlaczego? Bo jest tam domowe biuro naszego projektu, które chciałabym Wam pokazać. To wnętrze miało być lekkie, jasne, wręcz świetliste, czyli takie jak reszta apartamentu. Od początku miało mieć charakter przestrzeni prywatnej. Nie ma potrzeby przyjmowania tutaj klientów, kontrahentów, czy pracowników. Miało być po prostu wygodnym miejscem do pracy. Dostosowaliśmy wnętrze do indywidualnych potrzeb i upodobań naszego Klienta. 


Biurko nie jest zbyt duże, posiada natomiast wiele sprytnych schowków.


Figurkę konika z Dalarna stojącą na biurku znajdziecie w naszym sklepie DOBRYCH PROJEKTÓW.

Jest to miejsce do pracy i do przechowywania w jednym. Przegródki ułatwiają utrzymanie porządku. Mniejsze pokrywy są dwustronne, co pozwala na zmianę wyglądu biurka. Powyżej powiesiliśmy półkę z przegródkami.


Fotel przy biurku jest wyposażony w podłokietniki i obrotową podstawę malowaną na biało. Posiada wdzięczną zaokrągloną formę i jest wygodny.
Wieczorem biurko oświetlamy lampką włoskiej marki FLOS. Ma uroczy, minimalistyczny design. Jej kolor nawiązuje do podstawy fotela.

Na wyjątkową uwagę zasługuje ten niepozorny mebel do zadań specjalnych. Puf XTRA z BoConcept, na którym można usiąść, oprzeć nogi, postawić filiżankę kawy lub UWAGA - położyć się. Jak? Zaraz zobaczycie.
Jak widać nie tylko ładnie ożywia wnętrze energetyzującą czerwienią tapicerki, ale też jest praktyczny.


No i wreszcie przechodzimy do bardzo lubianego miejsca, czyli do fotela o nazwie FUSION. Jest bardzo ciekawym meblem, ponieważ jego kształt jest inspirowany sztuką origami. Ten fotel przyciąga wzrok, zachwyca, ale przede wszystkim jest szalenie wygodny. Specjalnie wybraliśmy tę tkaninę obiciową. Jest miła w dotyku i ma piękny kolor granatu. Pamiętajcie koloru granatowego nigdy za wiele.

Lampka Flos i seria stolików chowanych jeden pod drugim. A to wszystko na okrągłym dywanie robionym na zamówienie specjalnie do tego wnętrza. Całość sprawia wrażenie wyspy. Wyspy spokoju i relaksu.


Jeśli szukacie dobrej pracowni projektowej - zapraszam do kontaktu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz