czwartek, 22 września 2016

PROJEKT APARTAMENTU NA OSIEDLU AWIATOR - ŁAZIENKA

Ten, kto ogląda na bieżąco nasz Instagram i fanpage na Facebooku, zna już wizualizację tej łazienki. Z maili od Was i licznych komentarzy, wiemy, że bardzo się ona podoba i jest nam z tego powodu szalenie miło!

Łazienka, którą dzisiaj prezentuję, jest jedną z dwóch w ponad 90-cio metrowym mieszkaniu na gdańskim osiedlu Awiator. Lokalizacja (zaledwie 2 km od plaży) zainspirowała nas do szukania konotacji nadmorskich. W naszych dotychczasowych realizacjach łazienek pojawił się już motyw meduzy (klik) i (klik), ławicy ryb (klik), rozgwiazdy (klik) i morskich fal (klik). W obecnym projekcie również mamy nawiązanie do fascynującego nas tematu marynistycznego w postaci wydruku wielkoformatowego przedstawiającą uroczą latarnię pośród wydm.
Jasne drewno w łazience dobrze komponuje się z białą ceramiką. Zarówno spora szafka pod umywalką jak i trzydrzwiowa szafa ścienna zostały zaprojektowane przez nas specjalnie do tego wnętrza.Powierzchnia apartamentu: 91 m2
Lokalizacja: Awiator. Gdańsk.
Autor: DOBRE PROJEKTY.COM, mgr inż. architekt Katarzyna Sobańska-Jóźwiak wraz z zespołem.

Więcej naszych projektów i ich realizacji znajdziecie na stronie pracowni DOBRE PROJEKTY. Serdecznie zapraszam!

1 komentarz:

  1. Kasia jak projektowac to tylko z Wami! O takiej lazience marze a dzisiaj moje marzenia moglam zobaczyc zobrazowane na Waszych wizualizacjach.
    Do zobaczenia w weekend :-)
    Magda&Adam

    OdpowiedzUsuń