czwartek, 4 sierpnia 2016

OBRAZY. GDZIE WIESZAĆ I JAK? KILKA INSPIRACJI

Ładnie oprawione zdjęcia, plakaty czy grafiki potrafią odmienić wystrój wnętrza, ale gdzie je umieścić i jak? Z rozmów z naszymi Klientami wiem, że ta pozornie mało skomplikowana czynność, jaką jest powieszenie na ścianach kilku obrazów, może okazać się wcale nie taką łatwą sprawą. Osoby kupujące plakaty w naszym sklepie DOBRYCH PROJEKTÓW mogą liczyć w tym względzie na fachowe wsparcie z naszej strony.

Warto pamiętać, że tego typu detale niekoniecznie muszą wisieć. Ciekawym i coraz bardziej popularnym sposobem ekspozycji jest postawienie ich na podłodze i oparcie o ścianę. Taką aranżację możesz zmieniać nawet kilka razy dziennie - to jej wielka zaleta - i nie potrzebne będą gwoździe. 
Dzisiaj prezentuję bardzo proste i jasne wnętrza opierające się głównie na jednym typie dekoracji, a mianowicie plakatach i zdjęciach oprawionych w ramy. Może znajdziecie dla siebie kilka pomysłów na oryginalne domowe ekspozycje.


Stylizacja i zdjęcie: DOBRE PROJEKTY - SKLEP


Stylizacja i zdjęcie: DOBRE PROJEKTY - SKLEP

Miłego dnia!

1 komentarz:

  1. Czasem właśnie ta niebanalna prezentacja sprawia, że mamy ogromną wartość dodaną do samego obrazu :) Pozdrawiam Kasiu :)

    OdpowiedzUsuń