czwartek, 28 lipca 2016

PROJEKT APARTAMENTU W KWARTALE UNIWERSYTECKIM W GDAŃSKU

Już za jakiś czas pula apartamentów do wynajęcia w Gdańsku powiększy się o ten, który możecie oglądać na poniższych wizualizacjach. Może właśnie tu zatrzymasz się będąc w Trójmieście? 
Prace nad projektem zakończyliśmy dwa tygodnie temu. Realizacja - jesienią 2016.
Nad sofą - fotografia "Otwarte morze". Znajdziecie ją w naszym sklepie DOBRYCH PROJEKTÓW (klik). Ten format dostępny jest na zamówienie.Klimatyczną fotografię, którą powiesiliśmy nad łóżkiem znajdziecie tutaj (klik).


Powyżej jako ciekawostkę umieszczam jeszcze zdjęcie z realizacji ponad 100-metrowego apartamentu w City Park. Żółta ściana ożywia pokój dziecięcy i wypełnia go pozytywną energią. Lubicie wnętrza z żółtym akcentem?

Więcej naszych projektów i ich realizacji znajdziecie na stronie pracowni DOBRE PROJEKTY. Serdecznie zapraszam!

2 komentarze:

 1. Kasiu, kolor żółty dobrze sprawdza się w jadalni i kuchni, ponieważ według naukowców wspomaga trawienie i pobudzają nasz apetyt. Piękne jest to mieszkanie. Takie jasne, ciepłe i wesołe. Chyba niezależnie od panującej pogody będzie wyglądać zawsze tak, jakby na zewnątrz było słońce.
  Pozdrawiam Cię :)
  Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żółtą ścianę zaplanowaliśmy w apartamencie Kwartał Uniwersytecki, ale wcześniej użyliśmy tego koloru w pokoju kilkulatki w City Park (zdjęcie powyżej). Mega pozytywny kolor. Wprowadzał mnie w dobry humor ilekroć wchodziłam na budowie do tego pokoju 💛
   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń