niedziela, 7 grudnia 2014

DOM Z DRZEWEM W ŚRODKU

Pod koniec zeszłego roku podjęliśmy się bardzo ciekawego zlecenia. Dom o harmonijnej i zarazem niebanalnej architekturze umożliwił nam stworzenie efektownych i wyjątkowych aranżacji. To projekt, nad którym praca sprawiła nam mnóstwo przyjemności, a finał dał dużo satysfakcji. 

Tą drogą chcieliśmy jeszcze raz podziękować naszym drogim Klientom. Kochani, praca dla Was i z Wami była dla nas niezapomnianym przeżyciem. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Dzięki Waszemu otwarciu na unikalny design i odwadze w podejmowaniu ryzykownych decyzji powstał ten spektakularny projekt.

Na dwóch kondygnacjach powstało wiele odrębnych stref i pomieszczeń. Z każdym jesteśmy emocjonalnie związani. Łączy je to, że w równym stopniu zadziwiają i zachwycają każdego, kto choć na chwilę w nich się znajdzie.

Obszerny materiał zdjęciowy postanowiliśmy podzielić i publikować w odcinkach. Dzisiaj zapraszamy Was do przestronnego salonu znajdującego się na parterze domu. 4 komentarze:

 1. Kasia, Tomek, śledziłam wcześniej doniesienia z tej budowy, potem była cisza, a teraz nagle łup takie wnętrze! Genialne!!!! Jesteście niesamowici! Wracam oglądać. Kiedy dalszy ciąg zdjęć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego wszystkiego nie podpisałam się ;-)
   Pozdrawiam Was!
   Anka Biernacka

   Usuń
 2. Aniu, bardzo dziękujemy.
  Kolejne odcinki asap.
  Uściski! ♥

  OdpowiedzUsuń