piątek, 19 września 2014

REALIZACJA ŁAZIENKI W MIESZKANIU W GDAŃSKU

Niedawno dobiegła końca realizacja kolejnego naszego projektu. Miło wspominamy tę współpracę, a dzisiaj chciałam pokazać Wam jej efekty. Zapraszam do łazienki Joanny i Krzysztofa.

Lubimy stan równowagi na każdym polu - również we wnętrzach. Stąd konsekwentne stosowanie neutralnej kolorystyki. Szarości, beże, a w dodatkach czerń sprawiają, że w łazience panuje ład i harmonia.


Kafle do złudzenia przypominające drewno użyliśmy na podłodze i sąsiadującej z nią ścianie, uzyskując efekt płynnego przejścia jednej płaszczyzny w drugą.


Ważne jest oświetlenie, którego, trzeba przyznać, nie brakuje w tej łazience. Taśmy led podświetlają wnęki za taflą lustra. Techniczne oprawy oświetleniowe umieściliśmy w kabinie i głównej części łazienki. Natomiast nad umywalką powiesiliśmy dwie lampy Tool Piccola, które dla Foscarini zaprojektowali designerzy z odzieżowej firmy Diesel. Nietypowy kształt klosza przyciąga wzrok. Został wykonany z gumy, co daje nam pewność, że nie zbije lustra. Dzięki zastosowaniu wielu różnych źródeł światła możemy z łatwością zmieniać klimat i budować nastrój wnętrza. W tej łazience jest bardzo dużo płaszczyzn, które odbijają światło. Było to celowe działanie z naszej strony. Zależało nam na zbudowaniu głębi i optycznym powiększeniu pomieszczenia.


Szafki i szuflady otwierają się po delikatnym dotknięciu meblowego frontu. Ilość miejsc do przechowywania jest wystarczająca dla czteroosobowej rodziny.
Wizualizacja.


I na koniec zdjęcie wykonane podczas remontu.

Aby zobaczyć więcej naszych prac serdecznie zapraszam na stronę pracowni DOBRE PROJEKTY.COM

6 komentarzy:

 1. Mam dwa pytanka. Jakiej firmy są czarne kafle pod prysznicem i z jakiej firmy jest kabina? Piękny projekt! Trzymacie poziom :) Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Ta łazienka wygląda rewelacyjnie. Lampki by Diesel znam. Fajnie je tu wkomponowaliście.
  Oglądam jeszcze raz :-) Małgośka Biernacka

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna gra światła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem...i ponownie proszę proszę o namiary na drzwi..

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowicie spójny, przemyślany projekt, wow!

  OdpowiedzUsuń
 6. ech... wiem, że post jest już dość "wiekowy", ale może uda mi się otrzymać odpowiedz: jakie płytki są tutaj położone w łazience? (czarne matowe, i oba kolory betonopodobnych) Będę wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń