piątek, 28 czerwca 2013

SVENSKT TENN - MOI FAWORYCI / SVENSKT TENN - MY FAVOURITES

1 - podkładka na stół; 2 - miska z cyny i mosiądzu; 3 - mosiężna podkładka Scandinavia; 4 - wazon; 5 - poduszka; 6 - puszka z herbatą Svenskt Tenn; 7 - porcelanowy kubek; 8 - osłonka doniczki; 9 - świecznik; 10 - szklany wazon Dagg; 11 - fotel 868; 12 - taca.


Udanego dnia!

9 komentarzy:

 1. Kasiu, przepiekni twoii faworyci! bedac w sklepie zabralabym kilka z nich ze soba, miejsce w domu na pewno by sie znalazlo:-))

  pozdrawiam i zycze wspanialego weekendu!
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoi faworyci mogliby być moimi:) Zwłaszcza dziesiątka, ale i dwójeczka znalazłaby miejsce w moim sercu i mieszkaniu;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To również mogą być moi faworyci,bez wyjątku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu świetne produkty! gdybym miała wybrać coś co chciałabym najbardziej z tych przedmiotów to wybrałabym 12:)

  OdpowiedzUsuń
 5. zgarniam fotel i tacę :) Zawsze przedstawiasz świetne produkty.

  pozdrawiam,
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu, boski jest ten sklep:) Chciałabym 3 i 5:) A za ranne zdjęcia dziękuję specjalnie - są takie energetyzujące:)
  Dobrego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Patrzę, czytam i zastanawiam się czy w Pl też istnieją takie "mocne" klasyki. Chodzi mi o takie, że człowiek spojrzy, rzuci okiem ledwie od niechcenia i już wie, zapala się lampka i wszystko staje się jasne. Mocne akcenty, jak ten z 1. Mapa, tak charakterystyczny motyw, niby wiadomo że mapy to nie wymysł tylko po prostu tak jest, a jednak nie! Patrzę na mapę i wiem że w tej postaci to może byc tylko ST:) Genialne!

  pozdrawiam, Karola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karolina, myślę, że takim mocnym, polskim klasykiem jest Cepelia, chociaż ostatnio może trochę zapomniana. Ale jednak bliżej mi do wnętrz wyposażonych przedmiotami ze Svenskt Tenn niż z Cepelii. Prawdopodobnie, gdyby nie wojna takich marek jak ST mielibyśmy w naszym kraju sporo.

   Usuń