środa, 30 listopada 2011

ZIMOWY MAGAZYN IKEA LIVE

Dostępny jest już nowy, zimowy magazyn IKEA live. 

Przy projektowaniu kuchni z mebli IKEA trzeba pamiętać, że to wnętrze musimy dostosować do mebli, a nie odwrotnie. Jeśli posiadacie meble kuchenne tego producenta będzie mi bardzo miło przeczytać Wasze opinie o nich.

Za dwie i pół godziny będzie grudzień!


5 komentarzy:

 1. Moja opinia jest taka trochę od końca, bo często klienci wymieniają kuchnię ikeową, na projekty mojego Mężczyzny. W projektach często wykorzystywane są natomiast akcesoria proponowane przez Ikee. Dużą popularnością i dobrą opinią cieszą się zlewy.

  Blaty mają za to w przystępnych cenach :)

  U mnie już za godzinę dziesięć będzie grudzień czyli najkrótszy miesiąc i najbardziej pracowity, bo wszyscy chcą mieć wszystko przed świętami!

  OdpowiedzUsuń
 2. w chwili obecnej mam kuchnię ikea fagerland w kartonach ... marze żeby ją skręcić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Olu, zgadzam się z Tobą, że grudzień to najkrótszy i zarazem najbardziej pracowity miesiąc :)

  Moniczko, fronty Fagerland będą idealne do Waszego domku nad jeziorem. A kiedy planujecie montaż?

  OdpowiedzUsuń
 4. "... i żeby było gotowe przed świętami!" nie dajmy się zwariować zatem :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam kuchnię z IKEI od 2 lat i naprawdę bardzo fajnie udało się nią zagospodarować niewielki aneks. Alternatywą były jedynie meble robione na wymiar, będące cenowo poza naszym zasięgiem (musieliśmy urządzić całe mieszkanie, które dostaliśmy w stanie surowym). Udało nam się tak wszystko dobrać, ze wyszło prawie idealnie :-)) Najbardziej lubię przepastne szuflady, szafę cargo i obrotową na garnki. Są wytrzymałe - gwarantuję, bo czasami nie mają ze mną lekko :-))) Mam brązowoczarne szafki FAKTUM. Tylko uchwyty kupiłam idiotyczne (METRIK), bo kanciate i już milion razy się o nie obiłam albo boleśnie uderzyłam w rękę podczas mycia drzwiczek. No :-))))))

  OdpowiedzUsuń