poniedziałek, 17 października 2011

ABY WAKACJE TRWAŁY CAŁY ROK

Nie ma znaczenia, że z okien Twojego mieszkania nie widać morza, ani nawet horyzontu. Wystarczy ściany wyłożyć drewnianą boazerią, którą potem pomalujesz na biało. Jeśli dodasz jeszcze bielone meble i tkaniny w biało-granatowe pasy to otrzymasz 100%-owy efekt. Polecam!

6 komentarzy:

 1. deski nawet n koniecznie białe są w dechę!!:)
  znaomi u których byam na arepetówi weekend mają takowe, wystarczyło by to ładnie wyczyścć i pomalować dobrać kolor powyzej dech, ale bo coś i było nby pięknie... ale oni uważają to za szczyt szahjsu i chcę wywalić przy najblizszej okazji.

  jak kto woli... ja im powidziałam co i jak można. Ae wiadomo gusta :)

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja Ci powiem, że deski mi się podobają, ale u kogoś, we własnym mieszkaniu jakoś wole gładkie ściany.
  Za to żółty i granat to kolory, które lubię w dodatkach

  Al. ja słyszałam kiedyś, że nie to piękne co ładne tylko co się komu podoba:-), ale nie zgadzam się, że o gustach się nie dyskutuje. Pewnie, że się dyskutuje :-)

  Kasiu a moja Tośka ma 6 lat właśnie poszła do szkoły

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ten styl! I te kapelusze na scianie! Wybralas super fotki!

  Pozdrawiam
  Dagi

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu.. :) Ale kusisz.. Nawiązuję do mojej wszechobecnej boazerii.. Cóż, kiedy po Twojej zachęcie ostatnio, coby pomalować na biało - delikatnie napomknęłam Małżonkowi o takim pomyśle - ojjj.. działo się:))
  Nie i nie, bo drewno ładniejsze..
  Ale - żywi nie tracą nadziei:))
  Pozdrowienia serdeczne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, trzymam kciuki, może kiedyś się uda :). A wtedy daj mi cynk, to powiem Ci, która farba jest do tego najlepsza :). Przetestowane! :)

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtam;

   proszę o info w jaki sposób pomalować starą boazerię (najlepiej na biało). Czy musi być ona najpierw wyczyszczona ze starego lakieru czy można ją pomalować bez przygotowania? Chodzi mi o szybkie odnowienie starego pokoju z małymi nakładami finansowymi. Jaką farbę użyć? Czy lepiej całkiem kryjącą czy lepszy efekt będzie zabielonej boazerii z widocznymi słojami? Pozdrawiam,Ania

   Usuń