wtorek, 30 kwietnia 2013

SFA - ARANŻACJA BEZ OGRANICZEŃ!


Do naszej pracowni DOBRYCH PROJEKTÓW często trafiają klienci, którzy dopiero co wybudowali dom i proszą nas o aranżację wnętrz lub też tacy, którzy nabyli dom na rynku wtórnym. Zazwyczaj jedni i drudzy stanęli przed problemem dostosowania jego funkcji do swoich potrzeb. Trudno im to wykonać samemu nie mając doświadczenia w tym temacie, nie znając rynku i możliwości jakie dostarcza obecna technika. Często słyszymy od naszych klientów, że dylematem jest dla nich niekorzystnie usytuowana łazienka i kuchnia lub szósty pokój, który nie wiedzą jak i dla kogo urządzić.


Wiadomo, że zmiany funkcjonalności wiążą się z dużym remontem, kosztami i utrudnieniami w codziennym życiu, ale czy na pewno?

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą nam produkty SFA. Dzięki rozdrabniaczom tej firmy możemy w zasadzie bezinwazyjnie przenieść kuchnię, łazienkę lub pralnię na drugi koniec domu. A ten zawadzający szósty pokój umiejscowiony na poddaszu bez żadnych problemów przerabiamy na salon kąpielowy z wielką wanną, prysznicem i sauną.Najważniejsze jest to, że po takich przeróbkach my i nasi klienci śpimy spokojnie. SFA cechuje się 55-cio letnim doświadczeniem i wysoką jakością swoich produktów. Ich rozdrabniacze produkowane we Francji są ciche i bezpieczne spełniając przy tym wszelkie międzynarodowe standardy.

Jeśli interesuje Cię aranżacja bez ograniczeń zajrzyj koniecznie na stronę: sfapoland.pl

1 komentarz:

  1. KASIU - czytasz w moich myślach, zagadką jest tylko - jak Ty to zrobiłaś? ;) Post trafiony w dziesiątkę !!!!
    Pozdrawiam cieplutko i słonecznie :)
    Lidia

    OdpowiedzUsuń