poniedziałek, 6 maja 2013

SFA - BEZ WIELKIEGO REMONTU, NIEZALEŻNIE OD KANALIZACJI!

Przy projektowaniu wnętrz użyteczności publicznej: pensjonatów, hoteli, pubów czy niewielkiej gastronomii często można spotkać się z przeciwnościami w postaci chociażby pionu kanalizacyjnego zbyt daleko odsuniętego od planowanego urządzenia sanitarnego. Z pomocą przychodzą wówczas produkty francuskiej firmy SFA, które nie dość, że bez skomplikowanych prac remontowych pozwalają na umieszczenie miski ustępowej w dowolnym miejscu pomieszczenia to jeszcze pozwalają na szybkie i bezproblemowe usunięcie ewentualnego zatoru lub awarii. 


Inżynierowie SFA podzielili urządzenie rozdrabniające na dwie sekcje: rozdrabniającą i systemu sterującego. Do każdej z nich prowadzi łatwy dostęp co pozwala na usunięcie w kilka minut drobnej awarii bez odłączania sprzętu sanitarnego.


Wybierając rozdrabniacz z serii SaniAccess oprócz wc możemy też podłączyć do niego umywalkę i inne sprzęty. Dodatkowo przydatny jest, gdy projekt wymaga zlokalizowania miski ustępowej poniżej pionów kanalizacyjnych.

A czy możemy zaprojektować toaletę publiczną dla niepełnosprawnych z urządzeniem sanitarnym oddalonym od pionu kanalizacyjnego? Oczywiście, że tak!
W tym przypadku potrzebne będą produkty SFA z grupy Sanlife dedykowane dla seniorów, dzieci z trudnościami w poruszaniu się i osób niepełnosprawnych. W ofercie katalogowej znajdziemy między innymi panele ścienne Sanimatic przeznaczone do montażu umywalki i miski ustępowej z zakresem regulacji (góra/dół) w granicach 30-37 cm.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zajrzyj na stronę: sfapoland.pl

2 komentarze: