poniedziałek, 23 czerwca 2014

APARTAMENT AURA GDAŃSK - SYPIALNIA

Aranżację przestronnego apartamentu na Wyspie Spichrzów wykonaliśmy miesiąc temu, a obecnie trwa realizacja tego ciekawego projektu.

Sypialnia, jak i pozostała część mieszkania, jest urządzona minimalistycznie. Niewielka ilość sprzętów i wąska gama zastosowanych kolorów tworzy spójną całość.

W sypialni potrzebna jest harmonia, która pozwala na właściwy wypoczynek. Zestawienie czerni, bieli i szarości, z pozoru mocne, sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Wnętrze wyposażyliśmy oszczędnie, bo tutaj każdy element jest wyrazisty.
Olbrzymią ścianę nad wezgłowiem łóżka wykończyliśmy lubianym przez nas betonem. Oglądając wizualizacje tej sypialni widać jak zgrabnie połączony został styl industrialny z eleganckim wykończeniem.
Kamienne płyty pokryły podłogę niemal całego mieszkania. Fragmentarycznie pojawiają się również w sypialni, ale tu z uwagi na charakter pomieszczenia "przełamujemy" je drewnianymi panelami.

Najbardziej efektowny fragment sypialni?
To bez wątpienia minimalistyczna łazienka zamknięta w czarnym kubiku, którą od sypialni oddziela jedynie transparentna ściana ze szkła. Odważna koncepcja i spektakularny efekt. 

O łazience dla gości z apartamentu Aura Gdańsk mogliście przeczytać TUTAJ.

Jeśli chcecie zobaczyć inne nasze projekty zajrzyjcie na stronę naszej pracowni DOBRE PROJEKTY.  
Serdecznie zapraszam!

3 komentarze:

 1. Jestem pod wrażeniem niektórych projektów! Tyle inspiracji w jednym miejscu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ta aranżacja. Jest stonowana, minimalistyczna i ponadczasowa.
  Nie potrzeba nagromadzenia sprzętów i dużej ilości ozdobników, aby stworzyć wnętrze z klasą.
  Halina z Wa-wy

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! W jakim programie robią Państwo wizualizacje?

  OdpowiedzUsuń