wtorek, 13 marca 2018

GRAFIKA LINEARNA / LINEAR GRAPHICS

Uwielbiam te minimalistyczne portrety rysowane jedną linią bez odrywania ręki. Od niedawna w naszym sklepie DOBRYCH PROJEKTÓW znajdziecie grafikę przedstawiająca grecką boginię Asterię (klik). Natomiast wczoraj mój Tomasz dodał jeszcze jedną pracę w tym stylu. Już widzieliście? (klik)


Dlaczego by nie stworzyć swojej prywatnej galerii ulubionych reprodukcji? To takie twórcze i ciekawe zajęcie. Połóż ramki z wydrukami na podłodze, abyś mógł wybrać najładniejszą kompozycję i w momencie, gdy uznasz, że to właśnie TO zacznij wieszać obrazki na ścianie w wybranym przez Ciebie układzie.


To ten typ grafik, nad którymi nie musisz zastanawiać się, czy będą pasowały do Twojego wnętrza, gdyż idealnie odnajdą się w każdym stylu.Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Witaj Kasiu :) zwracam się do Ciebie z pewnym pytaniem..jakieś już czas temu wspominałaś, że na prośbę klientki wybieracie kanapę z weluru w kolorze granatowym lub ciemno zielonym... Jestem właśnie na etapie poszukiwań, coś wstępnie wpadło mi w oko...ale nadal poszukuję...czy mogłabyś zdradzić na jakiej kanapie ostatecznie stanęło...? A może podpowiesz jakieś ciekawe modele...? Byłabym baaaardzo wdzięczna :). z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Grafiki liniowe są piękne. Czy będzie możliwość zakupu w ramkach?
    Pozdrowienia.
    Monika

    OdpowiedzUsuń