niedziela, 9 października 2016

PLAKAT THE ELEPHANT - INSPIRACJE

Dzisiaj prezentuję inspiracje opierające się głównie na jednym typie dekoracji, a mianowicie intrygującym plakacie "The elephant", który znajdziecie w naszym sklepie DOBRYCH PROJEKTÓW tu, tu, a w wersji mini tutaj.

Piękna fotografia przedstawiająca afrykańskiego, majestatycznego słonia nada każdemu wnętrzu charakteru. Ważna jest ekspozycja tego plakatu - nie może on konkurować z wieloma innymi obrazkami, gdyż osłabią jego działanie. 

Skąd wiadomo, że dany plakat będzie odpowiedni do Twojego wnętrza? 
W tej sprawie po prostu zaufaj intuicji. Sprawdź, czy wymiary są proporcjonalne do miejsca, w którym miałby się znajdować. Zwróć też uwagę, czy kolorystyka pasuje do otoczenia. Ze swojej strony podpowiem, że plakat "The elephant" będzie świetnie prezentował się zarówno w pomieszczeniach monochromatycznych oraz stonowanych, jak i nasyconych kolorami. Z rozmów z naszymi Klientami wiem, że ta pozornie mało skomplikowana czynność, jaką jest wybór obrazów do wnętrza mieszkania, domu lub biura, może okazać się wcale nie taką łatwą sprawą. Osoby kupujące plakaty w naszym sklepie DOBRYCH PROJEKTÓW mogą liczyć w tym względzie na fachowe wsparcie z naszej strony.

Tego słonia trzeba mieć! 
Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Lubię tego Waszego słonia, chodzi mi często po głowie;)i chyba mam juz dla niego miejsce, a w towarzystwie blue and white, ramoneski i zebry wygląda bardzo fajnie.
    p.s. Twoje poduszki nie dają mi spokoju.Gdzie można takie upolować Kasiu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiu tak tego słonia trzeba mieć! :) Jest super!!!
    Pozdrowienia z Kołobrzegu.

    OdpowiedzUsuń