piątek, 6 marca 2015

IN A BLACK FRAME

Stali Czytelnicy mojego bloga doskonale wiedzą, że lubię wyraziste, czarno-białe fotografie i plakaty w czarnych oprawach. Tak kontrastowe zestawienia kolorystyczne potrzebują delikatnego tła, dlatego często umieszczam je na ścianach w kolorze gołębiej szarości lub taupe, które idealnie podkreślają klasyczny charakter dekoracji.
Podoba mi się ten nasz projekt apartamentu w gdańskiej kamienicy (poniżej) i pomimo, że był już tyle razy publikowany z pełną świadomością robię to ponownie. Tu właśnie zaproponowaliśmy plakat w czarnej ramie.


Fotografia oprawiona w ramy świetnie wygląda na ścianie solo, lecz gdy nie wystarczy jedno zdjęcie możemy stworzyć dyptyk, tryptyk lub zupełnie inną kompozycję. Wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni.



“View” i “Reflection” - te piękne fotografie (powyżej) od niedawna goszczą na półkach naszego sklepu DOBRYCH PROJEKTÓW. Uwielbiam je i mogę Wam zdradzić, że jedna para wisi obecnie za moimi plecami w naszym biurze. 


Plakatu z literą L - DOBRE PROJEKTY SKLEP

Ciekawym i coraz bardziej popularnym sposobem na wyeksponowanie grafik, fotografii, plakatów jest postawienie ich na podłodze i oparcie o ścianę. Taką aranżację możesz zmieniać nawet kilka razy dziennie, to jej wielka zaleta, i nie potrzebne będą gwoździe.

Have a nice weekend!

4 komentarze:

 1. No dobra, powiem głośno: projekt jest g e n i a l n y!! Uściski:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu, wielkie dzięki! To bardzo miłe ze strony mojej "koleżanki po fachu" :)
   Trzymaj się ciepło!

   Usuń