wtorek, 26 stycznia 2016

HYBRYDA SELETTI / HYBRID SELETTI

Dzisiaj propozycja dla wszystkich wielbicieli porcelany, a w szczególności dla tych niezdecydowanych kolekcjonerów, którym wśród dostępnego bogactwa wzorów trudno wybrać ten jeden jedyny.
Hybrid to zastawa stołowa zaprojektowana przez studio CTRLZAK dla włoskiej marki Seletti. Połowa każdego jej elementu przypomina tradycyjną chińska porcelanę, a druga zaś europejską. Wykonana została ręcznie w stolicy porcelany kostnej – Tangshanie, w Chinach. Porcelana ta jest mieszanką popiołu kostnego bydła, skaleni i kaolinu charakteryzującą się wysokim poziomem bieli, przezroczystości i większą od klasycznej porcelany wytrzymałością mechaniczną. Nie straszna jej zmywarka, co dla wielu może być ważną informacją.

Podoba się Wam zaproponowany przez Włochów stylistyczny misz-masz? Ja jestem na TAK! Udowadniają, że design to także zabawa. Bo kto powiedział, że elementy wyposażenia wnętrz muszą być zawsze poważne?

W Polsce Hybrid kupicie w Fabryce Form.
Miłego dnia!

6 komentarzy:

 1. Zobaczyła i oniemiałam. Ależ ci projektanci mają wyobraźnię. Godzą ogień z wodą. Pasję zbierania różnych odmian porcelany,bo "zbieracze" zawsze maja dylemat co wybrać.Trafione w dziesiątkę.No i ten efekt zaskoczenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dominika, to wyjście na przeciw tym ciągłym dylematom :)
   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Fajne! Aż chce się samemu rozłupać na pół dwa talerze i skleić ;D Tylko czuję, że w moim wykonaniu efekt nie byłby wart pokazania ;)
  Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paula, ja też bałabym się za to zabrać ;)
   Trzymaj się ciepło!

   Usuń