środa, 31 sierpnia 2011

DOM PAUL'A MASSEY'A

Dzisiaj ostatni dzień wakacji. Od jutra moje życie będzie dodatkowo podporządkowane planowi lekcji i zajęć pozaszkolnych mojego dziecka. 

Tymczasem chciałam Was zaprosić do domu, którego właścicielem jest angielski fotograf Paul Massey. Jego portrety prezydentów i premierów, gwiazd Hollywood, legend rocka, gwiazd sportu publikowane były w największych magazynach na całym świecie. Paul jest jednym z najbardziej cenionych fotografów w swojej dziedzinie. Wielokrotnie nagradzany. Obecnie pracuje jako freelancer koncentrując się na fotografii mody i portretu. Zdjęcia Paul'a możemy regularnie podziwiać w czasopismach na całym świecie, np. w: Elle Decoration, Living ETC, GQ, Vogue, The Times, Observer, The New York Times itp. Bierze również udział w kampaniach reklamowych Conran, Philips i Swarovski.

Stary, wiktoriański dom należący do Paul'a zlokalizowany jest w północnym Londynie. Na trzech kondygnacjach i poddaszu mieści się pokój dzienny, kuchnia z jadalnią, sześć pokoi i dwie łazienki.


Paul połączył korytarz i dwa pokoje tworząc w ten sposób przestronny pokój dzienny.

Stare, drewniane shuttersy służące jako dekoracja ściany pochodzą z Danii.

Wiele przedmiotów, które widzimy w tym domu pochodzi z odzysku. Na przykład stolik przy sofie był kiedyś skrzynką na butelki.Po lewej: Paul w kuchni z psem Nellie.

Całość utrzymana jest w bieli. Właściciel twierdzi, że ten kolor jest idealnym tłem dla innych neutralnych kolorów w jego domu.


 Zdjęcia: paulmasseyphotography, livingetc.

2 komentarze:

  1. W tej kuchni nagrywany jest program " Apetyczna Panna Dahl ".
    http://www.thekitchn.com/thekitchn/sophie-dahls-sweet-feminine-kitchen-115087

    OdpowiedzUsuń
  2. Nagatta - również w tej samej kuchni Paull'a Massey'a Marks and Spencer zrobili sesję zdjęciową swojej świątecznej oferty. Jedno ze zdjęć opublikowało grudniowe "Dobre Wnętrze". Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń