środa, 31 października 2012

JUTRO OSTATNI DZIEŃ NASZEGO KONKURSU!

Takiego konkursu jeszcze na blogu DOBRYCH PROJEKTÓW nie było. Przysyłacie świetne opisy i rewelacyjne zdjęcia. Poziom jest wysoki. Zdaję sobie sprawę ile czasu poświęcili uczestnicy, aby przygotować konkursowe prace, ale nagroda jest tego warta! Zwycięzca otrzyma jeden z produktów oferowanych przez nasz DP-sklep - szwedzką, oryginalną figurkę konika z Dalarna. Do tej pory odnotowaliśmy 23 zgłoszenia. Jeśli chcesz dołączyć do zabawy masz czas na nadesłanie opisu i zdjęcia tylko do jutra!


Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest biały, szwedzki konik z Dalarna?

1. Napisz pod postem: http://dobreprojekty-blog.blogspot.com/2012/10/konkurs.html informację jaki jest Twój ulubiony przedmiot w mieszkaniu/domu i UWAGA: prześlij na nasz adres listy@dobreprojekty.com jego zdjęcie. Przesłanie zdjęcia będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na DP-blogu (w poście z ogłoszeniem wyników konkursu).  

2. Wklej baner na swoim blogu (jeśli go posiadasz). Do zabawy zapraszam serdecznie blogerki i blogerów oraz osoby nie blogujące.

Baner do pobrania:


 
3. Dodaj mojego bloga do obserwowanych.

4. Zostań fanem DP-sklepu na facebooku (jeśli posiadasz tam konto) oraz umieść informację o konkursie na swojej tablicy.

Wygra ta osoba, która przyśle najciekawszy opis i zdjęcie. Zdjęcia zostaną opublikowane na blogu DOBRYCH PROJEKTÓW podczas ogłoszenia wyników 2 listopada.

Zapraszam i życzę powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz