środa, 9 listopada 2011

DOM W SZWECJI

Dzisiaj chciałam Wam pokazać zdjęcia pewnego uroczego, szwedzkiego domu. Gdybym miała w nim zamieszkać nie zmieniłabym niczego w jego wystroju.

Biała elewacja idealnie "wtapia się" w zimowy krajobraz. Ciekawe kiedy w tym roku u nas spadnie śnieg?

Zabudowana weranda pełniąca funkcję wiatrołapu. Na zdjęciu po lewej stronie widać białą ławkę ze skrzynią pod siedziskiem (ostatnio mój ulubiony mebel), która ładnie wypełnia przestrzeń i jest funkcjonalna.Kuchnia jest bardzo jasna. Zwróćcie uwagę na cokoły pod dolnymi szafkami, które są zlicowane z frontami. Wolę, gdy cokół jest lekko cofnięty z uwagi na wygodę osób mających stać przez dłuższy czas przy kuchennym blacie.

Po lewej monochromatyczna sypialnia. I znowu pojawia się moja ulubiona biała ławka. Ciekawie wygląda stojący obok niej wieszak.
Zdjęcia: Skona hem.

Życzę wszystkim udanej środy!

5 komentarzy:

 1. OMG OMG!!!! Kasiu ten dom to jest marzenie!!!!!! ta przestrzen, swiatlo, okna!!!!!, podlogi ujjjjj nie moge sie napatrzec! Dom marzenie, marzenie Dom! pozdrawiam cieplutko

  Syl

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, Syl przestrzeń jest niesamowita i wnętrza są bardzo dobrze doświetlone. Elewacja w zasadzie w większej części ma przeszklenia niż pełną ścianę.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, w takim domu lubiłabym nawet zimę :-) Biorę

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ biało tam jest! Odpoczynek dla oka bym miała, jak wracałabym z pracy - gzie w moim sklepie szaleństwo kolorów. Tak, biorę ten dom i od zewnątrz i od wewnątrz, podpisuje się i melduje się! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem obecnie na poszukiwaniu takiej ławeczki, potrzebuje pomocy gdzie ie taką kupić, może ktoś pomoże, będę wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń